فعال شدن حساب کاربری اینترنت دانشجویان ورودی 1400

فعال شدن حساب کاربری اینترنت دانشجویان ورودی 1400


تاریخ انتشار : Publish : نسخه قابل چاپ Print

به اطلاع دانشجویان محترم ورودی جدید می رساند حساب کاربری VPN به منظور دسترسی به اینترنت در داخل پردیس دانشگاه فعال شده است. جهت استفاده از سرویس VPN از شماره دانشجویی به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور استفاده نمایید.

 

- لازم است جهت رعایت موارد امنیتی نسبت به تغییر رمز عبور خود اقدام نمایید. به منظور تغییر رمز عبور، با ورود به وب سایت دانشگاه بخش درگاه خدمات رسانی، روی لینک "تغییر رمز اینترنت" کلیک کنید و پس از ورود با رمز عبور فعلی (کد ملی) نسبت به تغییر رمز اقدام نمایید.

 

- در صورتیکه رقم اول کد ملی شما صفر می‌باشد، از وارد کردن ارقام صفر اول کد ملی به عنوان رمز خودداری کنید.

- از قرار دادن رمز عبور در اختیار دیگران جدا خودداری کنید. مسئولیت استفاده از حساب کاربری به عهده شخص دانشجو می‌باشد.

 

- جهت استفاده از سرویس VPN در کامپیوتر یا لپتاپ در داخل پردیس دانشگاه، برنامه VPN را از طریق لینک "VPN داخل دانشگاه" در قسمت درگاه خدمات رسانی وب سایت دانشگاه دانلود نمایید.

 

- دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند خارج از شبکه دانشگاه جهت دسترسی به مقالات  از VPN خارجی استفاده نمایند. برای اتصال به VPN در خارج از شبکه دانشگاه لازم است برنامه "VPN خارج از دانشگاه"  را دانلود کرده و تنظیمات را بر اساس صفحه "تنظیمات اتصال به VPN خارج از شبکه دانشگاه" بررسی کرده و از همان اکانت داخل دانشگاه استفاده کنید. 

 

- جهت تنظیم VPN‌در گوشی همراه با ورود به وب سایت مدیریت فناوری اطلاعات به آدرس http://ict.basu.ac.ir در منوی "آموزش/راهنما" گزینه " آموزش وصل شدن به اینترنت و تنظیمات VPN از طریق گوشی موبایل" را انتخاب کنید.

 

- جهت اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد سرعت و میزان پهنای باند سرویس اینترنت اینجا کلیک کنید.

 

- فرآیند ایجاد حساب کاربری VPN‌دانشجویان

 

 

در صورت نیاز به پشتیبانی با مرکز پشتیبانی مدیریت فناوری اطلاعات به نشانی زیر تماس بگیرید.

support@basu.ac.ir

وب سایت مدیریت فناوری اطلاعات: http://ict.basu.ac.ir

آدرس کوتاه :

اخبار و اطلاعیه ها